Pozvánka na INTERCLEAN 2024

Ghibli & Wirbel se zúčastní výstavy Interclean, která se bude konat v Amsterdamu od 14. května do 17. května 2024. 

Interclean je nejvýznamnější mezinárodní událostí pro profesionální úklidový sektor. Této klíčové akce se jako obvykle zúčastníme, abychom vám ukázali širokou nabídku našich produktů spolu s některými novinkami, které představíme přímo během akce.

Na našem výstavním stánku bude pro Vás  připravena velká ukázková plocha, kde si můžete vyzkoušet všechny naše novinky a prodiskutovat s týmem našich profesionálních specialistů všechny Vaše otázky a problémy.

Přijďte nás navštívit na náš stánek 01.507!

Prohlédněte si naše produkty

Vysavače

Profesionální a průmyslové vysavače Ghibli & Wirbel s více než 50 letou tradicí jsou špičkou ve svých třídách. Jsou proslulé pro svou technickou vyspělost, spolehlivost, kvalitou, odolnost a robustnost.

Podlahové mycí stroje

Podlahové mycí stroje znamenají moderní způsob mytí horizontálních povrchů. Ucelená řada těchto profesionálních strojů Ghibli & Wirbel je schopna vyčistit malé i velké plochy, tvrdé i elastické podlahy, poradí si i s úpornými nečistotami a snižují Vaše náklady a čas. Stroje Ghibli & Wirbel s moderním designem, se špičkovými a patentovanými technickými řešeními, jsou řešením požadavků profesionálů v oblasti úklidu.

Jednokotoučové stroje

Profesionální jednokotoučové stroje značky Ghibli & Wirbel patří k světové špičce ve své třídě. Stroje jsou určeny pro hloubkové čištění povrchů, broušení podlah, odstraňování starých vosků, standardní mytí, leštění, krystalizaci kamene a šamponování koberců, atd. Tyto stroje umožňují pracovat na všech podlahových plochách: od textilních povrchů přes cihly, jemný kámen, dlažba, kamenina až po mramor. Je možné je použít také na broušení dřevěných povrchů a vyrovnávání cementových podlah.

Extraktory

Nové extraktory Ghibli & Wirbel jsou dnes ještě spolehlivější a výkonnější, schopné vysávat, mýt a sušit v jednom pracovním kroku všechny druhy textilií, koberce a čalouněný nábytek.