Nová řada podlahových mycích strojů royal 15!

Se svou kapacitou 15 litrů, mycí plochou 385 mm a výtěžností až 1 540 m2/h je Royal 15 ideálním strojem pro práci ve středně malých středně velkých ploch, jako jsou obchody, dílny, nemocnice, kanceláře a restaurace.

Design, s důrazem na nejmenší detaily, byl vypracován tak, aby byl tento stroj extrémně kompaktní, snadno se s ním manipulovalo a zároveň zaručoval profesionální výkon na vysoké úrovni, který umožní dosáhnout vynikajících výsledků čištění i v těch nejužších a nejčlenitějších prostorech.

Dostupné ve třech různých modelech: elektrická verze vybavená standardním 15metrovým kabelem a dvě verze s lithiovými bateriemi

Prohlédněte si naše produkty

Vysavače

Profesionální a průmyslové vysavače Ghibli & Wirbel s více než 50 letou tradicí jsou špičkou ve svých třídách. Jsou proslulé pro svou technickou vyspělost, spolehlivost, kvalitou, odolnost a robustnost.

Podlahové mycí stroje

Podlahové mycí stroje znamenají moderní způsob mytí horizontálních povrchů. Ucelená řada těchto profesionálních strojů Ghibli & Wirbel je schopna vyčistit malé i velké plochy, tvrdé i elastické podlahy, poradí si i s úpornými nečistotami a snižují Vaše náklady a čas. Stroje Ghibli & Wirbel s moderním designem, se špičkovými a patentovanými technickými řešeními, jsou řešením požadavků profesionálů v oblasti úklidu.

Jednokotoučové stroje

Profesionální jednokotoučové stroje značky Ghibli & Wirbel patří k světové špičce ve své třídě. Stroje jsou určeny pro hloubkové čištění povrchů, broušení podlah, odstraňování starých vosků, standardní mytí, leštění, krystalizaci kamene a šamponování koberců, atd. Tyto stroje umožňují pracovat na všech podlahových plochách: od textilních povrchů přes cihly, jemný kámen, dlažba, kamenina až po mramor. Je možné je použít také na broušení dřevěných povrchů a vyrovnávání cementových podlah.

Extraktory

Nové extraktory Ghibli & Wirbel jsou dnes ještě spolehlivější a výkonnější, schopné vysávat, mýt a sušit v jednom pracovním kroku všechny druhy textilií, koberce a čalouněný nábytek.