O NÁS

Ghibli a.s. je referenčním obchodním partnerem ve světě profesionálního úklidu a čištění díky své technologické vyspělosti, poradenským schopnostem a poskytovaným službám. Jsme součástí italské korporace Ghibli & Wirbel SpA a s podporu většího počtu zaměstnanců ve světě usilujeme o pozici významného regionálního dodavatele.

Ghibli a.s. konsoliduje značky GHIBLI a WIRBEL do jednotné firemní kultury s posláním posílit distribuci produktů a souvisejících služeb na trhu profesionálního úklidu a čištění ve spolupráci s autorizovanými partnery. Zaměřuje se na dosažení a upevnění prominentního postavení ve svém odvětví naplňováním konkrétních principů a metod na cestě k vynikajícím výsledkům, zejména v oblasti požadované úrovně spokojenosti zákazníků. Hybnou silou našeho projektu je odhodlanost k dosažení našich cílů posilováním distribuovaných značek, rozšiřováním sortimentu výrobků a zajištěním lokální přítomnosti prostřednictvím regionálních center odpovědných za poskytování rychlých a efektivních služeb.


Firemní kultura Ghibli a.s. je založena na následujících hodnotách:

  • úplná spokojenost zákazníků zajištěná kvalitní síti lokálních parterů
  • závazek trvalého zlepšování poměru kvalita/cena dodávaných výrobků a poskytovaných služeb


Orientace na zákazníka

Usilujeme o vysokou spokojenost zákazníků prostřednictvím vyvážené nabídky vyspělých výrobků s vysokou kvalitou a výkonem. Naším cílem je vždy nabízet moderní a inovativní řešení, která jsou předpokladem pro dosažení vynikajících výsledků v provozu. Naše technologická řešení jsou dlouhodobě prověřována ve výrobních procesech našich klientů, jako součást úklidové služby, a proto zaručujeme, že stroje pracují správně.

Díky exkluzivní, prověřené a ucelené nabídce strojů a dílů, dostupnosti servisu, technického poradenství a školení můžeme vytvářet přidanou hodnotu pro naše zákazníky. Naší filozofií je růst zákazníka, protože tak můžeme nejlépe dosáhnout našeho vlastního růstu: jsme nablízku našim klientům, a to prostřednictvím zákaznicky orientované organizaci složené z obchodních a technických specialistů působících v různých segmentech trhu.


Servis a poprodejní služby

Zajišťujeme technickou podporu a spolehlivý poprodejní servis: naše nabídka obsahuje řadu služeb od technické podpory po pravidelné servisní prohlídky pro zajištění vysokého výkonu našich výrobků po celou dobu jejich životnosti. Pro nás údržba znamená mnohem více. Můžeme nabídnout řadu doplňkových služeb od technického školení, skladu náhradních dílů až po smlouvy o preventivní údržbě.


Lídři v technologii

Naše renomované značky GHIBLI a WIRBEL se mohou pochlubit dlouhou historií inovativních produktů. Inovace jako nástroj konkurenceschopnosti přinášejí našim klientům ekonomickou hodnotu a příležitosti k úsporám nákladů. Neustálým vývojem produktů a hledáním nových služeb tvoříme život jednodušší, zdravější a zábavnější. Investujeme interně i vně naší společnosti a pozorně nasloucháme našim klientům. Různé pohledy a souvislosti nám pomáhají rozvíjet atraktivní nabídku našich značek.

"Technologie, služby a profesionalita… náš náskok před konkurencí".